TFF U19 Amatör Futbol maçlari öncesi sporcular sehit olan kahraman askerlerimiz anisina “Basimiz Sag Olsun” pankartiyla sahaya çikarak 1 dakikalik saygi durusunda bulundular.

Suriye’nin Idlib bölgesinde bulunan askeri güçlerimize rejim unsurlarınca düzenlenen hain saldırı sonucu şehit olan kahraman askerlerimiz anısına Karaman’da düzenlenen spor müsabakaları öncesi sporcular sahaya “Basımız Sağ Olsun” pankartıyla sahaya çıkarak 1 dakikalık saygı durusunda bulundular. İlk olarak Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Yunus Emre Spor Salonu ve KMÜ Spor Salonlarında 15 ilden 24 takımın katilimi ile düzenlenen Anadolu Yıldızlar Lig’i Hentbol Çeyrek Final müsabakaları öncesinde sporcular şehit olan kahraman askerlerimiz anısına “Basimiz Sağ Olsun” pankartıyla sahaya çıkarak 1 dakikalık saygı durusunda bulundular. Ardından Karaman Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu koordinesinde Yunuskent Futbol Sahasi’nda düzenlenen TFF U19 Amatör Futbol maçları öncesi takımlar sahaya “Basımız Sağ Olsun” pankartıyla sahaya çıkarak 1 dakikalık saygı durusunda bulundu.

Idlib bölgesinde şehit olan kahraman Mehmetçik anısına düzenlenen bu uygulama yârin oynanacak müsabakalarda da devam edecek.